C947U332MZWDCA7317 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
KEMET
W magazynie: 6
3300 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C947U332MZWDCA7317
Numer produktu DigiKey
C947U332MZWDCA7317-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C947U332MZWDCA7317
Opis
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C947U332MZWDCA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)