C941U332MZWDBA7317 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 341
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C941U332MZWDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9503-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C941U332MZWDBA7317
Opis
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C941U332MZWDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)