C941U102KUYDCAWL40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1000 pF ±10% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C941U102KUYDCAWL40
Numer produktu DigiKey
C941U102KUYDCAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C941U102KUYDCAWL40
Opis
CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C941U102KUYDCAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)