C941U102KUYDBA7317 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1000 pF ±10% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C941U102KUYDBA7317
Numer produktu DigiKey
C941U102KUYDBA7317-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C941U102KUYDBA7317
Opis
CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C941U102KUYDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)