C927U222MZWDCAWL35 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Bezpośrednie
2200 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U222MZWDCAWL35
Numer produktu DigiKey
C927U222MZWDCAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C927U222MZWDCAWL35
Opis
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C927U222MZWDCAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)