C927U222MZWDBA7317 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U222MZWDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9493-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C927U222MZWDBA7317
Opis
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C927U222MZWDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)