C907U102MZVDBA7317 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
KEMET
W magazynie: 6
1000 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U102MZVDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9474-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-9474-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C907U102MZVDBA7317
Opis
CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C907U102MZVDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)