C907U102MYWDCA7317 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 6
Similar
W magazynie: 517
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
1000 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U102MYWDCA7317
Numer produktu DigiKey
C907U102MYWDCA7317-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C907U102MYWDCA7317
Opis
CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C907U102MYWDCA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)