C901U221KVYDCAWL35 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 822
Arkusz danych
220 pF ±10% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U221KVYDCAWL35
Numer produktu DigiKey
C901U221KVYDCAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C901U221KVYDCAWL35
Opis
CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C901U221KVYDCAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane - zagięte
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
C721U221KSYDCAWL35KEMET822399-C721U221KSYDCAWL35-ND7,22000 złSimilar
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 8 500 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
8 500W magazynie