C721U221KSYDCAWL35
Numer produktu DigiKey
399-C721U221KSYDCAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C721U221KSYDCAWL35
Opis
CAP CER 220PF X1/Y1 440V/400V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C721U221KSYDCAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)