C901U102MZWDCAWL40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Similar
W magazynie: 6
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 711
Odpowiednik parametryczny
1000 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U102MZWDCAWL40
Numer produktu DigiKey
C901U102MZWDCAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C901U102MZWDCAWL40
Opis
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C901U102MZWDCAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)