C921U102KZYDBAWL40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1000 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U102KZYDBAWL40
Numer produktu DigiKey
C921U102KZYDBAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C921U102KZYDBAWL40
Opis
CAP CER 1000PF 440VAC Y5P RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C921U102KZYDBAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)