C901U102MYVDBA7317 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 517
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
W magazynie: 9 675
W magazynie: 711
Similar
W magazynie: 257
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
1000 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U102MYVDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9464-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-9464-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C901U102MYVDBA7317
Opis
CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C901U102MYVDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)