C901U101KZYDBAWL20 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
100 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U101KZYDBAWL20
Numer produktu DigiKey
C901U101KZYDBAWL20-ND
Producent
Numer produktu producenta
C901U101KZYDBAWL20
Opis
CAP CER 100PF 440VAC Y5P RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C901U101KZYDBAWL20 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)