C901U101KZYDBA7317 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
100 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U101KZYDBA7317
Numer produktu DigiKey
C901U101KZYDBA7317-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C901U101KZYDBA7317
Opis
CAP CER 100PF 440VAC Y5P RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C901U101KZYDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)