C4AEQBW5250A3NJ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
25 µF Kondensatory warstwowe 1100V (1,1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C4AEQBW5250A3NJ
Numer produktu DigiKey
399-6461-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4AEQBW5250A3NJ
Opis
CAP FILM 25UF 5% 1.1KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C4AEQBW5250A3NJ Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,378" (57,50mm x 35,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,969" (50,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1100V (1,1kV)
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego; wysoka częstotliwość, przełączanie
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5.2 mOhms