BLC250J112B4F
Numer produktu DigiKey
338-3382-ND
Producent
Numer produktu producenta
BLC250J112B4F
Opis
CAP FILM 25UF 5% 1.1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 µF Kondensatory warstwowe 230V 1100V (1,1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLC250J112B4F Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4.2 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-45°C - 85°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,378" (57,50mm x 35,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,969" (50,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
230V
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1100V (1,1kV)