C4AEOBW5200A3LJ
Numer produktu DigiKey
399-6228-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4AEOBW5200A3LJ
Opis
CAP FILM 20UF 5% 900VDC RADIAL
Szczegółowy opis
20 µF Kondensatory warstwowe 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
C4AEOBW5200A3LJ Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
1,654" x 1,181" (42,00mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego; wysoka częstotliwość, przełączanie
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3.9 mOhms