BLC200J901B4D
Numer produktu DigiKey
338-3385-ND
Producent
Numer produktu producenta
BLC200J901B4D
Opis
CAP FILM 20UF 5% 900VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 µF Kondensatory warstwowe 230V 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLC200J901B4D Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3.1 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-45°C - 85°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,634" x 1,181" (41,50mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
230V
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V