C44PLGR6600RBSK
Numer produktu DigiKey
399-C44PLGR6600RBSK-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44PLGR6600RBSK
Opis
CAP FILM 600UF 5% 500VDC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
600 µF Kondensatory warstwowe 330V 500V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44PLGR6600RBSK Modele
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Prod.
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,346" (85,00mm)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
10,709" (272,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
2,953" (75,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
330V
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC); komutacja; EMI, tłumienie interferencji radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V