C44HLGR6600AASJ
Numer produktu DigiKey
399-14233-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44HLGR6600AASJ
Opis
CAP FILM 600UF 5% 700VDC RADIAL
Szczegółowy opis
600 µF Kondensatory warstwowe 330V 700V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44HLGR6600AASJ Modele
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,346" (85,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
9,606" (244,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,378" (35,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
330V
Napięcie znamionowe - prąd stały
700V
Funkcje
Długa żywotność
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 10 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
10W magazynie