C326C130G3G5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Udoskonalony
Similar
W magazynie: 471
Similar
Odpowiednik parametryczny
13 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C326C130G3G5TA
Numer produktu DigiKey
C326C130G3G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C326C130G3G5TA
Opis
CAP CER 13PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C326C130G3G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C