C316C130F3G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C316C130F3G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C316C130F3G5TA
Opis
CAP CER 13PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
13 pF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C316C130F3G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerancja
±1%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C