C317C471J2G5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-10033-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-10033-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C317C471J2G5TA7301
Opis
CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C317C471J2G5TA7301 Modele
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C