C322C471J2G5TA7301 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C322C471J2G5TA7301 |
Opis | CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 RAD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 470 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C322C471J2G5TA7301 Modele |
Kategoria | Funkcje Niski poziom ESL |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Typ mocowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia Promieniowe |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,260" (6,60mm) |
Tolerancja ±5% | Rozstaw odprowadzeń 0,200" (5,08mm) |
Napięcie - znamionowe | Styl odprowadzeń Odprowadzenia formowane |
Współczynnik temperaturowy | Bazowy numer produktu |
Temperatura robocza -55°C - 125°C |