C322C222KCR5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 329
Arkusz danych
2200 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C322C222KCR5TA
Numer produktu DigiKey
C322C222KCR5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C322C222KCR5TA
Opis
CAP CER 2200PF 500V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C322C222KCR5TA Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,150" (5,08mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C