C317C104M5U5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-9866-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-9866-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C317C104M5U5TA7301
Opis
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Modele EDA/CAD
C317C104M5U5TA7301 Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)