C322C104K1R5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-9875-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-9875-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C322C104K1R5TA7301
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
C322C104K1R5TA7301 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)