C316C681K5R5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
680 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C316C681K5R5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-C316C681K5R5TA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C316C681K5R5TA7301
Opis
CAP CER RAD MONO
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C316C681K5R5TA7301 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)