C316C681K5R5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
680 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C316C681K5R5TA
Numer produktu DigiKey
399-C316C681K5R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C316C681K5R5TA
Opis
CAP CER 680PF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C316C681K5R5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)