C2220C163KGGLC7810 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.016 µF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Niestandardowy SMD
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220C163KGGLC7810
Numer produktu DigiKey
399-C2220C163KGGLC7810TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220C163KGGLC7810
Opis
CAP 16NF 2000V C0G 2220 LOW LOSS
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,406" x 0,224" (10,30mm x 5,70mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,437" (11,10mm)