C2220C163KGGLCAUTO7805 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.016 µF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Niestandardowy SMD
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220C163KGGLCAUTO7805
Numer produktu DigiKey
399-C2220C163KGGLCAUTO7805TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220C163KGGLCAUTO7805
Opis
CAP 16NF 2000V C0G 2220 LOW LOSS
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,406" x 0,224" (10,30mm x 5,70mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,437" (11,10mm)