C2220C123KGGLC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.012 µF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220C123KGGLC7210
Numer produktu DigiKey
399-C2220C123KGGLC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220C123KGGLC7210
Opis
CAP 12NF 2000V C0G 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,327" (8,30mm)