C2220C123KGGLCAUTO7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.012 µF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C2220C123KGGLCAUTO7210
Numer produktu DigiKey
399-C2220C123KGGLCAUTO7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C2220C123KGGLCAUTO7210
Opis
CAP 12NF 2000V C0G 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,327" (8,30mm)