C1812C473J5RACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 1 721
Arkusz danych
W magazynie: 393
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Similar
0.047 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1812C473J5RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812C473J5RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812C473J5RACTU
Opis
CAP CER 0.047UF 50V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1812C473J5RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)