C1812C473G5GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812C473G5GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812C473G5GACTU
Opis
CAP CER 0.047UF 50V C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812C473G5GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)