C1812C145J5JLC7810 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 192
Arkusz danych
1.4 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Introducing the NEW U2J Series with KONNEKT - Ceramic Capacitors
C1812C145J5JLC7810
Numer produktu DigiKey
399-C1812C145J5JLC7810TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812C145J5JLC7810
Opis
CAP CER 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1812C145J5JLC7810 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,232" (5,90mm)