C1812C145J5JLCTU | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1812C145J5JLCTU |
Opis | CAP CER 1812 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.4 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1812C145J5JLCTU Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Niski poziom ESL |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1812 (4532 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,232" (5,90mm) |