C1210X332J1HACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
3300 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1210X332J1HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1210X332J1HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210X332J1HACAUTO
Opis
CAP CER 1210 3.3NF 100V ULTRA ST
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1210X332J1HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)