C1210X332G1HACAUTO | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | C1210X332G1HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | C1210X332G1HACAUTO |
Opis | CAP CER 1210 3.3NF 100V ULTRA ST |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3300 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1210X332G1HACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Prod. | Funkcje Miękkie zakończenie, wysoka temperatura |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Tolerancja ±2% | Rozmiar / wymiar 0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,049" (1,25mm) |