C1210X224J3GACTU | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1210X224J3GACTU |
Opis | CAP CER 0.22UF 25V NP0 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.22 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1210X224J3GACTU Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL, miękkie zakończenie |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,091" (2,30mm) |