C1210X224J3GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-20368-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-20368-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-20368-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210X224J3GACAUTO
Opis
CAP CER 0.22UF 25V C0G/NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210X224J3GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,091" (2,30mm)