C1210X224J3GACTU nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 7 660
Arkusz danych
Similar
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Knowles Syfer
0.22 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1210X224J3GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210X224J3GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210X224J3GACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210X224J3GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210X224J3GACTU
Opis
CAP CER 0.22UF 25V NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1210X224J3GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,091" (2,30mm)