C1210X105K1RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16434-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16434-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16434-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210X105K1RACAUTO
Opis
CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210X105K1RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)