CGA6L2X7R1H105M160AE
Numer produktu DigiKey
445-CGA6L2X7R1H105M160AETR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CGA6L2X7R1H105M160AECT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CGA6L2X7R1H105M160AEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGA6L2X7R1H105M160AE
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CGA6L2X7R1H105M160AE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)