C1210C184J3JACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 4 401
Arkusz danych
0.18 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne U2J 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C1210C184J3JACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C184J3JACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C184J3JACTU
Opis
CAP CER 0.18UF 25V U2J 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1210C184J3JACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)