C1210C184J5JACTU
Numer produktu DigiKey
399-16919-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C184J5JACTU
Opis
CAP CER 0.18UF 50V U2J 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.18 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C184J5JACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)
Napięcie - znamionowe
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 4 999 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
4 999W magazynie