C1210C107M9PAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 44 900
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 301
Würth Elektronik
TDK
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
100 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1210C107M9PAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1210C107M9PAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C107M9PAC7210
Opis
CAP CER 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1210C107M9PAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)