C3225X5R0J107M250AB
Numer produktu DigiKey
445-C3225X5R0J107M250ABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-C3225X5R0J107M250ABCT-ND - Taśma cięta (CT)
445-C3225X5R0J107M250ABDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3225X5R0J107M250AB
Opis
CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3225X5R0J107M250AB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,114" (2,90mm)