C1206T225K4RCLTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 4 307
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
Udoskonalony
TDK
Udoskonalony
W magazynie: 72
2.2 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206T225K4RCLTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206T225K4RCLTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206T225K4RCLTU
Opis
CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206T225K4RCLTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)